23 * 4,3 cm - 65 gr Delikleri açılmış kullanıma hazır şekildedir. Resimdeki blok rastgele seçilmiştir, aralarında doğal olarak küçük farklar vardır.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 23 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 65 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 146,07 | 1.606,74 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 146,07 | 1.606,74 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 146,07 | 1.606,74 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 146,07 | 1.606,74 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 146,07 | 1.606,74 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 145,72 | 1.602,90 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 145,72 | 1.602,90 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.279,15 | 1.279,15 |
| 2 | 686,14 | 1.372,27 |
| 3 | 466,12 | 1.398,37 |
| 4 | 356,08 | 1.424,33 |
| 5 | 290,11 | 1.450,56 |
| 6 | 246,09 | 1.476,52 |
| 7 | 214,64 | 1.502,49 |
| 8 | 191,07 | 1.528,58 |
| 9 | 172,76 | 1.554,81 |
| 10 | 158,07 | 1.580,65 |
| 11 | 145,72 | 1.602,90 |
| 12 | 136,07 | 1.632,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.