14 * 4,5 cm - 40 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 225,02 | 2.475,26 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 225,02 | 2.475,26 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 225,02 | 2.475,26 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 225,02 | 2.475,26 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 225,02 | 2.475,26 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 224,49 | 2.469,35 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 224,49 | 2.469,35 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.970,59 | 1.970,59 |
| 2 | 1.057,03 | 2.114,05 |
| 3 | 718,08 | 2.154,25 |
| 4 | 548,56 | 2.194,25 |
| 5 | 446,93 | 2.234,65 |
| 6 | 379,11 | 2.274,65 |
| 7 | 330,67 | 2.314,66 |
| 8 | 294,36 | 2.354,86 |
| 9 | 266,14 | 2.395,25 |
| 10 | 243,51 | 2.435,06 |
| 11 | 224,49 | 2.469,35 |
| 12 | 209,62 | 2.515,46 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.