14,5 * 5,5 cm - 60 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.099,37 | 12.093,03 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.099,37 | 12.093,03 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.099,37 | 12.093,03 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.099,37 | 12.093,03 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.099,37 | 12.093,03 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.096,74 | 12.064,15 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.096,74 | 12.064,15 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.627,44 | 9.627,44 |
| 2 | 5.164,16 | 10.328,32 |
| 3 | 3.508,24 | 10.524,72 |
| 4 | 2.680,04 | 10.720,15 |
| 5 | 2.183,50 | 10.917,52 |
| 6 | 1.852,16 | 11.112,95 |
| 7 | 1.615,48 | 11.308,39 |
| 8 | 1.438,10 | 11.504,79 |
| 9 | 1.300,24 | 11.702,15 |
| 10 | 1.189,66 | 11.896,63 |
| 11 | 1.096,74 | 12.064,15 |
| 12 | 1.024,12 | 12.289,43 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.