12,5 * 4,7 cm - 54 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 934,84 | 10.283,29 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 934,84 | 10.283,29 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 934,84 | 10.283,29 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 934,84 | 10.283,29 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 934,84 | 10.283,29 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 932,61 | 10.258,73 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 932,61 | 10.258,73 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.186,68 | 8.186,68 |
| 2 | 4.391,34 | 8.782,67 |
| 3 | 2.983,23 | 8.949,68 |
| 4 | 2.278,97 | 9.115,87 |
| 5 | 1.856,74 | 9.283,70 |
| 6 | 1.574,98 | 9.449,88 |
| 7 | 1.373,72 | 9.616,07 |
| 8 | 1.222,89 | 9.783,08 |
| 9 | 1.105,66 | 9.950,91 |
| 10 | 1.011,63 | 10.116,28 |
| 11 | 932,61 | 10.258,73 |
| 12 | 870,86 | 10.450,30 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.