14 * 4,5 cm - 64 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR / Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 64 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.756,26 | 19.318,86 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.756,26 | 19.318,86 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.756,26 | 19.318,86 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.756,26 | 19.318,86 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.756,26 | 19.318,86 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.752,07 | 19.272,72 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.752,07 | 19.272,72 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.380,03 | 15.380,03 |
| 2 | 8.249,85 | 16.499,70 |
| 3 | 5.604,48 | 16.813,45 |
| 4 | 4.281,42 | 17.125,66 |
| 5 | 3.488,19 | 17.440,95 |
| 6 | 2.958,86 | 17.753,17 |
| 7 | 2.580,77 | 18.065,38 |
| 8 | 2.297,39 | 18.379,14 |
| 9 | 2.077,16 | 18.694,43 |
| 10 | 1.900,51 | 19.005,10 |
| 11 | 1.752,07 | 19.272,72 |
| 12 | 1.636,05 | 19.632,61 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.