13,5 * 5,2 cm - 47 gr Bark Top, Hand Made

| Yapıldığı Ülke / Orijin | Denmark |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.816,82 | 19.985,03 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.816,82 | 19.985,03 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.816,82 | 19.985,03 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.816,82 | 19.985,03 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.816,82 | 19.985,03 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.812,48 | 19.937,30 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.812,48 | 19.937,30 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.910,38 | 15.910,38 |
| 2 | 8.534,33 | 17.068,66 |
| 3 | 5.797,74 | 17.393,23 |
| 4 | 4.429,05 | 17.716,21 |
| 5 | 3.608,47 | 18.042,37 |
| 6 | 3.060,89 | 18.365,35 |
| 7 | 2.669,76 | 18.688,33 |
| 8 | 2.376,61 | 19.012,90 |
| 9 | 2.148,79 | 19.339,07 |
| 10 | 1.966,05 | 19.660,46 |
| 11 | 1.812,48 | 19.937,30 |
| 12 | 1.692,47 | 20.309,60 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.