12,5 * 4 cm - 31 gr The French Pipe uzun kibrit, pipo kaşığı ve eğitici kitapçığıyla birlikte kılıf ve kutusuyla teslim edilir.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 6 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 31 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 575,52 | 6.330,68 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 575,52 | 6.330,68 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 575,52 | 6.330,68 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 575,52 | 6.330,68 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 575,52 | 6.330,68 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 574,14 | 6.315,56 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 574,14 | 6.315,56 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.039,95 | 5.039,95 |
| 2 | 2.703,43 | 5.406,86 |
| 3 | 1.836,56 | 5.509,67 |
| 4 | 1.403,00 | 5.611,98 |
| 5 | 1.143,06 | 5.715,30 |
| 6 | 969,60 | 5.817,61 |
| 7 | 845,70 | 5.919,93 |
| 8 | 752,84 | 6.022,74 |
| 9 | 680,67 | 6.126,06 |
| 10 | 622,79 | 6.227,87 |
| 11 | 574,14 | 6.315,56 |
| 12 | 536,13 | 6.433,50 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.