14 * 3,7 cm - 35 gr The French Pipe uzun kibrit, pipo kaşığı ve eğitici kitapçığıyla birlikte kılıf ve kutusuyla teslim edilir.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 6 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,1 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 578,18 | 6.360,01 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 578,18 | 6.360,01 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 578,18 | 6.360,01 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 578,18 | 6.360,01 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 578,18 | 6.360,01 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 576,80 | 6.344,82 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 576,80 | 6.344,82 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.063,30 | 5.063,30 |
| 2 | 2.715,96 | 5.431,91 |
| 3 | 1.845,07 | 5.535,20 |
| 4 | 1.409,50 | 5.637,98 |
| 5 | 1.148,36 | 5.741,78 |
| 6 | 974,10 | 5.844,57 |
| 7 | 849,62 | 5.947,35 |
| 8 | 756,33 | 6.050,64 |
| 9 | 683,83 | 6.154,44 |
| 10 | 625,67 | 6.256,72 |
| 11 | 576,80 | 6.344,82 |
| 12 | 538,61 | 6.463,30 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.