14,5 * 4,7 cm - 51 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 51 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 395,60 | 4.351,58 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 395,60 | 4.351,58 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 395,60 | 4.351,58 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 395,60 | 4.351,58 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 395,60 | 4.351,58 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 394,65 | 4.341,19 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 394,65 | 4.341,19 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.464,36 | 3.464,36 |
| 2 | 1.858,29 | 3.716,57 |
| 3 | 1.262,41 | 3.787,24 |
| 4 | 964,39 | 3.857,56 |
| 5 | 785,72 | 3.928,58 |
| 6 | 666,49 | 3.998,91 |
| 7 | 581,32 | 4.069,24 |
| 8 | 517,49 | 4.139,91 |
| 9 | 467,88 | 4.210,93 |
| 10 | 428,09 | 4.280,91 |
| 11 | 394,65 | 4.341,19 |
| 12 | 368,52 | 4.422,26 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.