14 * 4,5 cm - 51 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 51 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 395,31 | 4.348,42 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 395,31 | 4.348,42 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 395,31 | 4.348,42 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 395,31 | 4.348,42 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 395,31 | 4.348,42 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 394,37 | 4.338,03 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 394,37 | 4.338,03 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.461,84 | 3.461,84 |
| 2 | 1.856,93 | 3.713,86 |
| 3 | 1.261,49 | 3.784,48 |
| 4 | 963,69 | 3.854,76 |
| 5 | 785,15 | 3.925,73 |
| 6 | 666,00 | 3.996,00 |
| 7 | 580,90 | 4.066,28 |
| 8 | 517,11 | 4.136,90 |
| 9 | 467,54 | 4.207,87 |
| 10 | 427,78 | 4.277,80 |
| 11 | 394,37 | 4.338,03 |
| 12 | 368,25 | 4.419,04 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.