13,5 * 3,6 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 333,08 | 3.663,92 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 333,08 | 3.663,92 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 333,08 | 3.663,92 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 333,08 | 3.663,92 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 333,08 | 3.663,92 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 332,29 | 3.655,17 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 332,29 | 3.655,17 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.916,90 | 2.916,90 |
| 2 | 1.564,63 | 3.129,25 |
| 3 | 1.062,92 | 3.188,76 |
| 4 | 811,99 | 3.247,97 |
| 5 | 661,55 | 3.307,76 |
| 6 | 561,16 | 3.366,98 |
| 7 | 489,46 | 3.426,19 |
| 8 | 435,71 | 3.485,70 |
| 9 | 393,94 | 3.545,49 |
| 10 | 360,44 | 3.604,41 |
| 11 | 332,29 | 3.655,17 |
| 12 | 310,29 | 3.723,42 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.