12 * 3,5 cm - 27 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 27 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 399,87 | 4.398,54 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 399,87 | 4.398,54 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 399,87 | 4.398,54 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 399,87 | 4.398,54 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 399,87 | 4.398,54 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 398,91 | 4.388,03 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 398,91 | 4.388,03 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.501,74 | 3.501,74 |
| 2 | 1.878,34 | 3.756,67 |
| 3 | 1.276,03 | 3.828,10 |
| 4 | 974,80 | 3.899,19 |
| 5 | 794,19 | 3.970,97 |
| 6 | 673,68 | 4.042,06 |
| 7 | 587,59 | 4.113,14 |
| 8 | 523,07 | 4.184,58 |
| 9 | 472,93 | 4.256,36 |
| 10 | 432,71 | 4.327,10 |
| 11 | 398,91 | 4.388,03 |
| 12 | 372,50 | 4.469,97 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.