16 * 5,5 cm - 75 gr Big Bowl
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 75 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 896,67 | 9.863,37 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 896,67 | 9.863,37 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 896,67 | 9.863,37 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 896,67 | 9.863,37 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 896,67 | 9.863,37 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 894,53 | 9.839,82 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 894,53 | 9.839,82 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.852,38 | 7.852,38 |
| 2 | 4.212,02 | 8.424,03 |
| 3 | 2.861,41 | 8.584,22 |
| 4 | 2.185,91 | 8.743,63 |
| 5 | 1.780,92 | 8.904,60 |
| 6 | 1.510,67 | 9.064,00 |
| 7 | 1.317,63 | 9.223,41 |
| 8 | 1.172,95 | 9.383,59 |
| 9 | 1.060,51 | 9.544,57 |
| 10 | 970,32 | 9.703,19 |
| 11 | 894,53 | 9.839,82 |
| 12 | 835,30 | 10.023,56 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.