16 * 5,5 cm - 75 gr Big Bowl
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 16 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 75 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 900,75 | 9.908,23 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 900,75 | 9.908,23 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 900,75 | 9.908,23 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 900,75 | 9.908,23 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 900,75 | 9.908,23 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 898,60 | 9.884,57 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 898,60 | 9.884,57 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.888,09 | 7.888,09 |
| 2 | 4.231,17 | 8.462,34 |
| 3 | 2.874,42 | 8.623,26 |
| 4 | 2.195,85 | 8.783,39 |
| 5 | 1.789,02 | 8.945,09 |
| 6 | 1.517,54 | 9.105,22 |
| 7 | 1.323,62 | 9.265,35 |
| 8 | 1.178,28 | 9.426,27 |
| 9 | 1.065,33 | 9.587,97 |
| 10 | 974,73 | 9.747,31 |
| 11 | 898,60 | 9.884,57 |
| 12 | 839,10 | 10.069,15 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.