13 * 4,3 cm - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 212,05 | 2.332,55 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 212,05 | 2.332,55 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 212,05 | 2.332,55 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 212,05 | 2.332,55 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 212,05 | 2.332,55 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 211,54 | 2.326,98 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 211,54 | 2.326,98 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.856,98 | 1.856,98 |
| 2 | 996,09 | 1.992,17 |
| 3 | 676,68 | 2.030,05 |
| 4 | 516,94 | 2.067,75 |
| 5 | 421,16 | 2.105,82 |
| 6 | 357,25 | 2.143,51 |
| 7 | 311,60 | 2.181,21 |
| 8 | 277,39 | 2.219,09 |
| 9 | 250,80 | 2.257,16 |
| 10 | 229,47 | 2.294,67 |
| 11 | 211,54 | 2.326,98 |
| 12 | 197,54 | 2.370,43 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.