14,7 * 5 cm - 48 gr. Isı dirençli özel boya.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm+Adaptor |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 847,07 | 9.317,75 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 847,07 | 9.317,75 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 847,07 | 9.317,75 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 847,07 | 9.317,75 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 847,07 | 9.317,75 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 845,05 | 9.295,50 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 845,05 | 9.295,50 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.418,00 | 7.418,00 |
| 2 | 3.979,02 | 7.958,03 |
| 3 | 2.703,12 | 8.109,36 |
| 4 | 2.064,99 | 8.259,94 |
| 5 | 1.682,40 | 8.412,01 |
| 6 | 1.427,10 | 8.562,60 |
| 7 | 1.244,74 | 8.713,18 |
| 8 | 1.108,06 | 8.864,51 |
| 9 | 1.001,84 | 9.016,58 |
| 10 | 916,64 | 9.166,42 |
| 11 | 845,05 | 9.295,50 |
| 12 | 789,09 | 9.469,08 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.