13,5 * 4,3 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |

<iframe allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen="" frameborder="0" height="250" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" src="https://www.youtube.com/embed/zWWkh2Gczrk" title="Pipe CHACOM - "D'une racine naît une pipe"" width="340"></iframe>
Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 843,24 | 9.275,60 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 843,24 | 9.275,60 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 843,24 | 9.275,60 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 843,24 | 9.275,60 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 843,24 | 9.275,60 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 841,22 | 9.253,44 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 841,22 | 9.253,44 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.384,44 | 7.384,44 |
| 2 | 3.961,02 | 7.922,03 |
| 3 | 2.690,89 | 8.072,67 |
| 4 | 2.055,64 | 8.222,57 |
| 5 | 1.674,79 | 8.373,95 |
| 6 | 1.420,64 | 8.523,86 |
| 7 | 1.239,11 | 8.673,76 |
| 8 | 1.103,05 | 8.824,41 |
| 9 | 997,31 | 8.975,79 |
| 10 | 912,50 | 9.124,95 |
| 11 | 841,22 | 9.253,44 |
| 12 | 785,52 | 9.426,24 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.