14 * 5,3 cm - 57 gr Akrilik Ağızlık
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 57 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.342,03 | 14.762,28 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.342,03 | 14.762,28 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.342,03 | 14.762,28 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.342,03 | 14.762,28 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.342,03 | 14.762,28 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.338,82 | 14.727,02 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.338,82 | 14.727,02 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.752,47 | 11.752,47 |
| 2 | 6.304,03 | 12.608,05 |
| 3 | 4.282,60 | 12.847,80 |
| 4 | 3.271,60 | 13.086,38 |
| 5 | 2.665,46 | 13.327,30 |
| 6 | 2.260,98 | 13.565,88 |
| 7 | 1.972,06 | 13.804,45 |
| 8 | 1.755,53 | 14.044,20 |
| 9 | 1.587,24 | 14.285,13 |
| 10 | 1.452,25 | 14.522,53 |
| 11 | 1.338,82 | 14.727,02 |
| 12 | 1.250,17 | 15.002,03 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.