18,5 * 9,5 cm - 80 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Ahşap |
| Filtre Cinsi / Filter | Calabash System |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 9,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 18,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 80 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.802,81 | 19.830,94 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.802,81 | 19.830,94 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.802,81 | 19.830,94 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.802,81 | 19.830,94 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.802,81 | 19.830,94 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.798,51 | 19.783,58 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.798,51 | 19.783,58 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.787,71 | 15.787,71 |
| 2 | 8.468,53 | 16.937,06 |
| 3 | 5.753,04 | 17.259,12 |
| 4 | 4.394,91 | 17.579,62 |
| 5 | 3.580,65 | 17.903,26 |
| 6 | 3.037,29 | 18.223,75 |
| 7 | 2.649,18 | 18.544,24 |
| 8 | 2.358,29 | 18.866,31 |
| 9 | 2.132,22 | 19.189,96 |
| 10 | 1.950,89 | 19.508,87 |
| 11 | 1.798,51 | 19.783,58 |
| 12 | 1.679,42 | 20.153,01 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.