13 * 4 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 729,80 | 8.027,85 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 729,80 | 8.027,85 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 729,80 | 8.027,85 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 729,80 | 8.027,85 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 729,80 | 8.027,85 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 728,06 | 8.008,67 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 728,06 | 8.008,67 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.391,09 | 6.391,09 |
| 2 | 3.428,18 | 6.856,36 |
| 3 | 2.328,91 | 6.986,74 |
| 4 | 1.779,12 | 7.116,48 |
| 5 | 1.449,50 | 7.247,50 |
| 6 | 1.229,54 | 7.377,24 |
| 7 | 1.072,42 | 7.506,97 |
| 8 | 954,67 | 7.637,35 |
| 9 | 863,15 | 7.768,37 |
| 10 | 789,75 | 7.897,47 |
| 11 | 728,06 | 8.008,67 |
| 12 | 679,85 | 8.158,23 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.