15 * 5.5 cm - 43 gr Akrilik gövde sökülebilen briar hazneye sahiptir özel granül filtresi ile.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Keystone Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 304,31 | 3.347,38 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 304,31 | 3.347,38 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 304,31 | 3.347,38 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 304,31 | 3.347,38 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 304,31 | 3.347,38 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 303,58 | 3.339,39 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 303,58 | 3.339,39 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.664,90 | 2.664,90 |
| 2 | 1.429,45 | 2.858,90 |
| 3 | 971,09 | 2.913,27 |
| 4 | 741,84 | 2.967,37 |
| 5 | 604,40 | 3.022,00 |
| 6 | 512,68 | 3.076,09 |
| 7 | 447,17 | 3.130,19 |
| 8 | 398,07 | 3.184,56 |
| 9 | 359,91 | 3.239,19 |
| 10 | 329,30 | 3.293,02 |
| 11 | 303,58 | 3.339,39 |
| 12 | 283,48 | 3.401,74 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.