13 * 4.5 cm - 39 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 39 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 912,92 | 10.042,13 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 912,92 | 10.042,13 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 912,92 | 10.042,13 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 912,92 | 10.042,13 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 912,92 | 10.042,13 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 910,74 | 10.018,15 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 910,74 | 10.018,15 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.994,69 | 7.994,69 |
| 2 | 4.288,35 | 8.576,70 |
| 3 | 2.913,27 | 8.739,80 |
| 4 | 2.225,52 | 8.902,09 |
| 5 | 1.813,20 | 9.065,98 |
| 6 | 1.538,05 | 9.228,27 |
| 7 | 1.341,51 | 9.390,56 |
| 8 | 1.194,21 | 9.553,65 |
| 9 | 1.079,73 | 9.717,55 |
| 10 | 987,90 | 9.879,04 |
| 11 | 910,74 | 10.018,15 |
| 12 | 850,44 | 10.205,22 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.