14 * 4 cm - 43 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 879,69 | 9.676,54 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 879,69 | 9.676,54 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 879,69 | 9.676,54 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 879,69 | 9.676,54 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 879,69 | 9.676,54 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 877,58 | 9.653,43 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 877,58 | 9.653,43 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.703,64 | 7.703,64 |
| 2 | 4.132,23 | 8.264,46 |
| 3 | 2.807,21 | 8.421,62 |
| 4 | 2.144,50 | 8.578,00 |
| 5 | 1.747,19 | 8.735,93 |
| 6 | 1.482,05 | 8.892,31 |
| 7 | 1.292,67 | 9.048,70 |
| 8 | 1.150,73 | 9.205,85 |
| 9 | 1.040,42 | 9.363,77 |
| 10 | 951,94 | 9.519,39 |
| 11 | 877,58 | 9.653,43 |
| 12 | 819,48 | 9.833,70 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.