13,5 * 5 cm - 54 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,85 | 2.198,35 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,85 | 2.198,35 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,85 | 2.198,35 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,85 | 2.198,35 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,85 | 2.198,35 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,37 | 2.193,10 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,37 | 2.193,10 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.750,14 | 1.750,14 |
| 2 | 938,78 | 1.877,55 |
| 3 | 637,75 | 1.913,25 |
| 4 | 487,20 | 1.948,78 |
| 5 | 396,93 | 1.984,66 |
| 6 | 336,70 | 2.020,19 |
| 7 | 293,67 | 2.055,71 |
| 8 | 261,43 | 2.091,42 |
| 9 | 236,37 | 2.127,30 |
| 10 | 216,27 | 2.162,65 |
| 11 | 199,37 | 2.193,10 |
| 12 | 186,17 | 2.234,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.