17 * 4,5 cm - 32 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 32 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 266,22 | 2.928,43 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 266,22 | 2.928,43 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 266,22 | 2.928,43 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 266,22 | 2.928,43 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 266,22 | 2.928,43 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 265,59 | 2.921,44 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 265,59 | 2.921,44 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.331,37 | 2.331,37 |
| 2 | 1.250,55 | 2.501,09 |
| 3 | 849,55 | 2.548,65 |
| 4 | 649,00 | 2.595,98 |
| 5 | 528,75 | 2.643,77 |
| 6 | 448,52 | 2.691,10 |
| 7 | 391,20 | 2.738,43 |
| 8 | 348,25 | 2.785,99 |
| 9 | 314,86 | 2.833,78 |
| 10 | 288,09 | 2.880,87 |
| 11 | 265,59 | 2.921,44 |
| 12 | 248,00 | 2.975,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.