34 * 5,5 cm - 80 gr "Sticker" hediyeli. Lütfen seçiniz .::

| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 34 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 80 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.170,78 | 12.878,57 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.170,78 | 12.878,57 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.170,78 | 12.878,57 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.170,78 | 12.878,57 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.170,78 | 12.878,57 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.167,98 | 12.847,81 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.167,98 | 12.847,81 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.252,82 | 10.252,82 |
| 2 | 5.499,62 | 10.999,23 |
| 3 | 3.736,13 | 11.208,38 |
| 4 | 2.854,13 | 11.416,52 |
| 5 | 2.325,34 | 11.626,70 |
| 6 | 1.972,47 | 11.834,83 |
| 7 | 1.720,42 | 12.042,96 |
| 8 | 1.531,52 | 12.252,12 |
| 9 | 1.384,70 | 12.462,30 |
| 10 | 1.266,94 | 12.669,41 |
| 11 | 1.167,98 | 12.847,81 |
| 12 | 1.090,64 | 13.087,72 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.