15 * 4,5 cm - 45 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar + Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 492,98 | 5.422,75 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 492,98 | 5.422,75 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 492,98 | 5.422,75 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 492,98 | 5.422,75 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 492,98 | 5.422,75 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 491,80 | 5.409,80 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 491,80 | 5.409,80 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.317,13 | 4.317,13 |
| 2 | 2.315,71 | 4.631,42 |
| 3 | 1.573,16 | 4.719,49 |
| 4 | 1.201,78 | 4.807,12 |
| 5 | 979,13 | 4.895,63 |
| 6 | 830,54 | 4.983,26 |
| 7 | 724,41 | 5.070,90 |
| 8 | 644,87 | 5.158,97 |
| 9 | 583,05 | 5.247,47 |
| 10 | 533,47 | 5.334,68 |
| 11 | 491,80 | 5.409,80 |
| 12 | 459,24 | 5.510,82 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.