14 * 4,3 cm - 55 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,92 | 2.518,09 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,92 | 2.518,09 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,92 | 2.518,09 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,92 | 2.518,09 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,92 | 2.518,09 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,37 | 2.512,08 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,37 | 2.512,08 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.004,69 | 2.004,69 |
| 2 | 1.075,32 | 2.150,63 |
| 3 | 730,51 | 2.191,53 |
| 4 | 558,06 | 2.232,22 |
| 5 | 454,66 | 2.273,32 |
| 6 | 385,67 | 2.314,01 |
| 7 | 336,39 | 2.354,71 |
| 8 | 299,45 | 2.395,60 |
| 9 | 270,74 | 2.436,70 |
| 10 | 247,72 | 2.477,20 |
| 11 | 228,37 | 2.512,08 |
| 12 | 213,25 | 2.558,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.