14 * 4,3 cm - 55 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 229,44 | 2.523,84 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 229,44 | 2.523,84 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 229,44 | 2.523,84 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 229,44 | 2.523,84 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 229,44 | 2.523,84 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 228,89 | 2.517,82 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 228,89 | 2.517,82 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.009,27 | 2.009,27 |
| 2 | 1.077,77 | 2.155,54 |
| 3 | 732,18 | 2.196,53 |
| 4 | 559,33 | 2.237,32 |
| 5 | 455,70 | 2.278,51 |
| 6 | 386,55 | 2.319,30 |
| 7 | 337,16 | 2.360,09 |
| 8 | 300,14 | 2.401,08 |
| 9 | 271,36 | 2.442,27 |
| 10 | 248,29 | 2.482,85 |
| 11 | 228,89 | 2.517,82 |
| 12 | 213,74 | 2.564,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.