13 * 4.5 cm - 60 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 478,43 | 5.262,72 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 478,43 | 5.262,72 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 478,43 | 5.262,72 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 478,43 | 5.262,72 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 478,43 | 5.262,72 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 477,29 | 5.250,15 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 477,29 | 5.250,15 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.189,73 | 4.189,73 |
| 2 | 2.247,37 | 4.494,74 |
| 3 | 1.526,74 | 4.580,21 |
| 4 | 1.166,32 | 4.665,26 |
| 5 | 950,23 | 4.751,15 |
| 6 | 806,04 | 4.836,21 |
| 7 | 703,04 | 4.921,26 |
| 8 | 625,84 | 5.006,73 |
| 9 | 565,85 | 5.092,62 |
| 10 | 517,73 | 5.177,25 |
| 11 | 477,29 | 5.250,15 |
| 12 | 445,68 | 5.348,19 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.