14 * 4.5 cm - 50 gr Lütfen Seçiniz!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Zeytin Ağacı+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 496,14 | 5.457,54 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 496,14 | 5.457,54 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 496,14 | 5.457,54 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 496,14 | 5.457,54 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 496,14 | 5.457,54 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 494,96 | 5.444,51 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 494,96 | 5.444,51 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.344,83 | 4.344,83 |
| 2 | 2.330,57 | 4.661,13 |
| 3 | 1.583,26 | 4.749,77 |
| 4 | 1.209,49 | 4.837,97 |
| 5 | 985,41 | 4.927,04 |
| 6 | 835,87 | 5.015,24 |
| 7 | 729,06 | 5.103,44 |
| 8 | 649,01 | 5.192,07 |
| 9 | 586,79 | 5.281,14 |
| 10 | 536,89 | 5.368,91 |
| 11 | 494,96 | 5.444,51 |
| 12 | 462,18 | 5.546,18 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.