12,5 * 3 cm - 15 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,4 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 15 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,72 | 1.338,95 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,72 | 1.338,95 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,72 | 1.338,95 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,72 | 1.338,95 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,72 | 1.338,95 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,43 | 1.335,75 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,43 | 1.335,75 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.065,96 | 1.065,96 |
| 2 | 571,78 | 1.143,56 |
| 3 | 388,44 | 1.165,31 |
| 4 | 296,74 | 1.186,95 |
| 5 | 241,76 | 1.208,80 |
| 6 | 205,07 | 1.230,44 |
| 7 | 178,87 | 1.252,08 |
| 8 | 159,23 | 1.273,82 |
| 9 | 143,96 | 1.295,67 |
| 10 | 131,72 | 1.317,21 |
| 11 | 121,43 | 1.335,75 |
| 12 | 113,39 | 1.360,70 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.