13,5 * 3,5 cm - 30 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 170,29 | 1.873,16 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 170,29 | 1.873,16 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 170,29 | 1.873,16 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 170,29 | 1.873,16 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 170,29 | 1.873,16 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 169,88 | 1.868,69 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 169,88 | 1.868,69 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.491,25 | 1.491,25 |
| 2 | 799,91 | 1.599,81 |
| 3 | 543,41 | 1.630,23 |
| 4 | 415,13 | 1.660,51 |
| 5 | 338,22 | 1.691,08 |
| 6 | 286,89 | 1.721,35 |
| 7 | 250,23 | 1.751,62 |
| 8 | 222,76 | 1.782,04 |
| 9 | 201,40 | 1.812,61 |
| 10 | 184,27 | 1.842,74 |
| 11 | 169,88 | 1.868,69 |
| 12 | 158,63 | 1.903,58 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.