34 * 5,3 cm - 67 gr ::. Sticker Hediyeli .::

| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood + Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 34 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 80 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 736,42 | 8.100,65 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 736,42 | 8.100,65 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 736,42 | 8.100,65 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 736,42 | 8.100,65 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 736,42 | 8.100,65 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 734,66 | 8.081,30 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 734,66 | 8.081,30 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.449,05 | 6.449,05 |
| 2 | 3.459,27 | 6.918,54 |
| 3 | 2.350,03 | 7.050,10 |
| 4 | 1.795,26 | 7.181,02 |
| 5 | 1.462,64 | 7.313,22 |
| 6 | 1.240,69 | 7.444,14 |
| 7 | 1.082,15 | 7.575,05 |
| 8 | 963,33 | 7.706,61 |
| 9 | 870,98 | 7.838,82 |
| 10 | 796,91 | 7.969,09 |
| 11 | 734,66 | 8.081,30 |
| 12 | 686,02 | 8.232,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.