19,5 * 4,1 cm - 39 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR - Ebonit |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,1 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 19,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 39 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 975,65 | 10.732,14 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 975,65 | 10.732,14 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 975,65 | 10.732,14 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 975,65 | 10.732,14 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 975,65 | 10.732,14 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 973,32 | 10.706,51 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 973,32 | 10.706,51 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.544,02 | 8.544,02 |
| 2 | 4.583,01 | 9.166,02 |
| 3 | 3.113,44 | 9.340,32 |
| 4 | 2.378,44 | 9.513,77 |
| 5 | 1.937,78 | 9.688,92 |
| 6 | 1.643,73 | 9.862,36 |
| 7 | 1.433,69 | 10.035,81 |
| 8 | 1.276,26 | 10.210,10 |
| 9 | 1.153,92 | 10.385,26 |
| 10 | 1.055,79 | 10.557,85 |
| 11 | 973,32 | 10.706,51 |
| 12 | 908,87 | 10.906,44 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.