14 * 6 cm - 52 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 52 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.056,54 | 22.621,91 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.056,54 | 22.621,91 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.056,54 | 22.621,91 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.056,54 | 22.621,91 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.056,54 | 22.621,91 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.051,63 | 22.567,88 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.051,63 | 22.567,88 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 18.009,64 | 18.009,64 |
| 2 | 9.660,37 | 19.320,74 |
| 3 | 6.562,71 | 19.688,14 |
| 4 | 5.013,43 | 20.053,73 |
| 5 | 4.084,59 | 20.422,93 |
| 6 | 3.464,76 | 20.788,53 |
| 7 | 3.022,02 | 21.154,12 |
| 8 | 2.690,19 | 21.521,52 |
| 9 | 2.432,30 | 21.890,72 |
| 10 | 2.225,45 | 22.254,51 |
| 11 | 2.051,63 | 22.567,88 |
| 12 | 1.915,78 | 22.989,31 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.