15 * 5,5 cm - 61 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 61 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.642,08 | 18.062,88 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.642,08 | 18.062,88 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.642,08 | 18.062,88 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.642,08 | 18.062,88 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.642,08 | 18.062,88 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.638,16 | 18.019,74 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.638,16 | 18.019,74 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.380,13 | 14.380,13 |
| 2 | 7.713,50 | 15.427,00 |
| 3 | 5.240,12 | 15.720,36 |
| 4 | 4.003,07 | 16.012,27 |
| 5 | 3.261,41 | 16.307,07 |
| 6 | 2.766,50 | 16.598,98 |
| 7 | 2.412,99 | 16.890,90 |
| 8 | 2.148,03 | 17.184,26 |
| 9 | 1.942,12 | 17.479,05 |
| 10 | 1.776,95 | 17.769,53 |
| 11 | 1.638,16 | 18.019,74 |
| 12 | 1.529,69 | 18.356,24 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.