13,5 * 4,3 cm - 38 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 38 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.052,60 | 22.578,60 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.052,60 | 22.578,60 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.052,60 | 22.578,60 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.052,60 | 22.578,60 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.052,60 | 22.578,60 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.047,70 | 22.524,67 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.047,70 | 22.524,67 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.975,16 | 17.975,16 |
| 2 | 9.641,88 | 19.283,75 |
| 3 | 6.550,15 | 19.650,44 |
| 4 | 5.003,84 | 20.015,34 |
| 5 | 4.076,77 | 20.383,83 |
| 6 | 3.458,12 | 20.748,73 |
| 7 | 3.016,23 | 21.113,62 |
| 8 | 2.685,04 | 21.480,32 |
| 9 | 2.427,65 | 21.848,81 |
| 10 | 2.221,19 | 22.211,91 |
| 11 | 2.047,70 | 22.524,67 |
| 12 | 1.912,11 | 22.945,29 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.