15 * 5 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.034,64 | 11.381,07 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.034,64 | 11.381,07 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.034,64 | 11.381,07 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.034,64 | 11.381,07 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.034,64 | 11.381,07 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.032,17 | 11.353,89 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.032,17 | 11.353,89 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.060,64 | 9.060,64 |
| 2 | 4.860,13 | 9.720,25 |
| 3 | 3.301,70 | 9.905,09 |
| 4 | 2.522,26 | 10.089,02 |
| 5 | 2.054,95 | 10.274,77 |
| 6 | 1.743,12 | 10.458,70 |
| 7 | 1.520,38 | 10.642,63 |
| 8 | 1.353,43 | 10.827,46 |
| 9 | 1.223,69 | 11.013,21 |
| 10 | 1.119,62 | 11.196,23 |
| 11 | 1.032,17 | 11.353,89 |
| 12 | 963,83 | 11.565,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.