24 * 4,7 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 24 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.174,51 | 12.919,58 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.174,51 | 12.919,58 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.174,51 | 12.919,58 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.174,51 | 12.919,58 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.174,51 | 12.919,58 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.171,70 | 12.888,72 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.171,70 | 12.888,72 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.285,47 | 10.285,47 |
| 2 | 5.517,13 | 11.034,25 |
| 3 | 3.748,03 | 11.244,08 |
| 4 | 2.863,22 | 11.452,87 |
| 5 | 2.332,74 | 11.663,72 |
| 6 | 1.978,75 | 11.872,52 |
| 7 | 1.725,90 | 12.081,31 |
| 8 | 1.536,39 | 12.291,14 |
| 9 | 1.389,11 | 12.501,99 |
| 10 | 1.270,98 | 12.709,76 |
| 11 | 1.171,70 | 12.888,72 |
| 12 | 1.094,12 | 13.129,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.