15 * 4 cm - 25 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 25 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 823,20 | 9.055,24 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 823,20 | 9.055,24 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 823,20 | 9.055,24 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 823,20 | 9.055,24 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 823,20 | 9.055,24 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 821,24 | 9.033,61 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 821,24 | 9.033,61 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.209,01 | 7.209,01 |
| 2 | 3.866,92 | 7.733,83 |
| 3 | 2.626,96 | 7.880,89 |
| 4 | 2.006,81 | 8.027,23 |
| 5 | 1.635,00 | 8.175,02 |
| 6 | 1.386,89 | 8.321,36 |
| 7 | 1.209,67 | 8.467,70 |
| 8 | 1.076,85 | 8.614,77 |
| 9 | 973,62 | 8.762,55 |
| 10 | 890,82 | 8.908,17 |
| 11 | 821,24 | 9.033,61 |
| 12 | 766,86 | 9.202,30 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.