10 * 4 cm - 30 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3.4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1.7 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,3 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 545,05 | 5.995,50 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 545,05 | 5.995,50 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 545,05 | 5.995,50 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 545,05 | 5.995,50 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 545,05 | 5.995,50 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 543,74 | 5.981,18 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 543,74 | 5.981,18 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.773,11 | 4.773,11 |
| 2 | 2.560,30 | 5.120,59 |
| 3 | 1.739,32 | 5.217,96 |
| 4 | 1.328,72 | 5.314,86 |
| 5 | 1.082,54 | 5.412,71 |
| 6 | 918,27 | 5.509,60 |
| 7 | 800,93 | 5.606,50 |
| 8 | 712,98 | 5.703,87 |
| 9 | 644,64 | 5.801,72 |
| 10 | 589,81 | 5.898,13 |
| 11 | 543,74 | 5.981,18 |
| 12 | 507,74 | 6.092,87 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.