14,5 * 4,2 cm - 59 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm+Adaptor |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 59 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.156,37 | 12.720,02 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.156,37 | 12.720,02 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.156,37 | 12.720,02 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.156,37 | 12.720,02 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.156,37 | 12.720,02 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.153,60 | 12.689,64 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.153,60 | 12.689,64 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.126,60 | 10.126,60 |
| 2 | 5.431,91 | 10.863,82 |
| 3 | 3.690,13 | 11.070,40 |
| 4 | 2.818,99 | 11.275,97 |
| 5 | 2.296,71 | 11.483,56 |
| 6 | 1.948,19 | 11.689,13 |
| 7 | 1.699,24 | 11.894,70 |
| 8 | 1.512,66 | 12.101,29 |
| 9 | 1.367,65 | 12.308,88 |
| 10 | 1.251,34 | 12.513,44 |
| 11 | 1.153,60 | 12.689,64 |
| 12 | 1.077,22 | 12.926,60 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.