22 * 4.5 cm - 40 gr Lütfen seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 22 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 315,67 | 3.472,34 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 315,67 | 3.472,34 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 315,67 | 3.472,34 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 315,67 | 3.472,34 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 315,67 | 3.472,34 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 314,91 | 3.464,04 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 314,91 | 3.464,04 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.764,38 | 2.764,38 |
| 2 | 1.482,82 | 2.965,63 |
| 3 | 1.007,34 | 3.022,02 |
| 4 | 769,54 | 3.078,14 |
| 5 | 626,96 | 3.134,81 |
| 6 | 531,82 | 3.190,92 |
| 7 | 463,86 | 3.247,04 |
| 8 | 412,93 | 3.303,43 |
| 9 | 373,34 | 3.360,10 |
| 10 | 341,59 | 3.415,94 |
| 11 | 314,91 | 3.464,04 |
| 12 | 294,06 | 3.528,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.