14,5 * 4,8 cm - 63 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 63 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.554,94 | 17.104,35 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.554,94 | 17.104,35 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.554,94 | 17.104,35 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.554,94 | 17.104,35 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.554,94 | 17.104,35 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.551,23 | 17.063,50 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.551,23 | 17.063,50 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.617,03 | 13.617,03 |
| 2 | 7.304,18 | 14.608,35 |
| 3 | 4.962,05 | 14.886,14 |
| 4 | 3.790,64 | 15.162,56 |
| 5 | 3.088,34 | 15.441,71 |
| 6 | 2.619,69 | 15.718,14 |
| 7 | 2.284,94 | 15.994,56 |
| 8 | 2.034,04 | 16.272,35 |
| 9 | 1.839,06 | 16.551,50 |
| 10 | 1.682,66 | 16.826,56 |
| 11 | 1.551,23 | 17.063,50 |
| 12 | 1.448,51 | 17.382,14 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.