14 * 4,7 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.557,09 | 17.128,02 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.557,09 | 17.128,02 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.557,09 | 17.128,02 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.557,09 | 17.128,02 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.557,09 | 17.128,02 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.553,37 | 17.087,11 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.553,37 | 17.087,11 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 13.635,87 | 13.635,87 |
| 2 | 7.314,28 | 14.628,56 |
| 3 | 4.968,91 | 14.906,73 |
| 4 | 3.795,89 | 15.183,54 |
| 5 | 3.092,62 | 15.463,08 |
| 6 | 2.623,31 | 15.739,88 |
| 7 | 2.288,10 | 16.016,69 |
| 8 | 2.036,86 | 16.294,86 |
| 9 | 1.841,60 | 16.574,40 |
| 10 | 1.684,98 | 16.849,84 |
| 11 | 1.553,37 | 17.087,11 |
| 12 | 1.450,52 | 17.406,19 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.