15 * 5 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.008,43 | 22.092,68 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.008,43 | 22.092,68 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.008,43 | 22.092,68 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.008,43 | 22.092,68 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.008,43 | 22.092,68 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.003,63 | 22.039,91 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.003,63 | 22.039,91 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.588,31 | 17.588,31 |
| 2 | 9.434,37 | 18.868,74 |
| 3 | 6.409,18 | 19.227,54 |
| 4 | 4.896,15 | 19.584,58 |
| 5 | 3.989,03 | 19.945,14 |
| 6 | 3.383,70 | 20.302,19 |
| 7 | 2.951,32 | 20.659,23 |
| 8 | 2.627,25 | 21.018,03 |
| 9 | 2.375,40 | 21.378,59 |
| 10 | 2.173,39 | 21.733,87 |
| 11 | 2.003,63 | 22.039,91 |
| 12 | 1.870,96 | 22.451,48 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.