15 * 4,5 cm - 47 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Türkiye / Eskişehir |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Lületaşı / Block Meerschaum |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 47 gr |

Önemli uyarı: Lületaşı piponuzun ağızlığını döndürmeden hafifce sağa-sola oynatıp çekerek çıkartınız.
Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 757,01 | 8.327,10 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 757,01 | 8.327,10 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 757,01 | 8.327,10 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 757,01 | 8.327,10 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 757,01 | 8.327,10 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 755,20 | 8.307,21 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 755,20 | 8.307,21 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.629,33 | 6.629,33 |
| 2 | 3.555,98 | 7.111,95 |
| 3 | 2.415,73 | 7.247,18 |
| 4 | 1.845,44 | 7.381,76 |
| 5 | 1.503,53 | 7.517,66 |
| 6 | 1.275,37 | 7.652,24 |
| 7 | 1.112,40 | 7.786,81 |
| 8 | 990,26 | 7.922,05 |
| 9 | 895,33 | 8.057,95 |
| 10 | 819,19 | 8.191,86 |
| 11 | 755,20 | 8.307,21 |
| 12 | 705,20 | 8.462,34 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.