15 * 6 cm - 115 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Czech/Çek Cumhuriyeti |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter/Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 115 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.999,33 | 21.992,65 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.999,33 | 21.992,65 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.999,33 | 21.992,65 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.999,33 | 21.992,65 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.999,33 | 21.992,65 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.994,56 | 21.940,13 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.994,56 | 21.940,13 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.508,68 | 17.508,68 |
| 2 | 9.391,66 | 18.783,31 |
| 3 | 6.380,16 | 19.140,49 |
| 4 | 4.873,98 | 19.495,92 |
| 5 | 3.970,97 | 19.854,84 |
| 6 | 3.368,38 | 20.210,27 |
| 7 | 2.937,96 | 20.565,70 |
| 8 | 2.615,36 | 20.922,87 |
| 9 | 2.364,64 | 21.281,80 |
| 10 | 2.163,55 | 21.635,48 |
| 11 | 1.994,56 | 21.940,13 |
| 12 | 1.862,49 | 22.349,83 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.