15 * 5,8 cm - 100 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Czech/Çek Cumhuriyeti |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter/Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 100 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.934,57 | 21.280,31 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.934,57 | 21.280,31 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.934,57 | 21.280,31 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.934,57 | 21.280,31 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.934,57 | 21.280,31 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.929,95 | 21.229,48 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.929,95 | 21.229,48 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 16.941,57 | 16.941,57 |
| 2 | 9.087,46 | 18.174,92 |
| 3 | 6.173,51 | 18.520,52 |
| 4 | 4.716,11 | 18.864,44 |
| 5 | 3.842,35 | 19.211,74 |
| 6 | 3.259,28 | 19.555,65 |
| 7 | 2.842,80 | 19.899,57 |
| 8 | 2.530,65 | 20.245,18 |
| 9 | 2.288,05 | 20.592,48 |
| 10 | 2.093,47 | 20.934,70 |
| 11 | 1.929,95 | 21.229,48 |
| 12 | 1.802,16 | 21.625,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.